کدتخفیف 20 درصدی ویژه کتاب‌های کمک درسیketab
پشتیبانی آنلاین
تعطیلی دانشگاه‌ها

معاون آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، مهم‌ترین تاثیر شیوع بیماری کرونا در حوزه آموزش را تعطیلی دانشگاه‌ها عنوان کرد.

این روزها ویروس کرنا سبب تعطیلی تمامی مراکز از جمله مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها شده است.

به گفته مهدی قائمی:

امروز که کادر پزشکی درحال مقابله با ویروس کرنا می‌باشد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به عنوان دستیاران کادر پزشکی کشور در حال مبارزه با این ویروس می‌باشند.

همچنین وی یادآورشد با توجه به رشته‌های متنوع دانشگاه علوم پزشکی، دانشجویان این دانشگاه بر خلاف دانشگاه‌های دیگر تعطیل نیستند.

وی افزود معاونت آموزشی دانشگاه زنجان برای اینکه دانشجویان این دانشگاه با خیال راحت به کمک کادر درمانی بروند و حضور فعالی داشته باشند وسایل حفاظتی فردی برای هر دانشجو تامین کرده است.

قائمی با اشاره به اینکه یک سری از دانشجویان به شکل مستقیم با بیماران کرنایی در ارتباط هستند و این موضوع در بین دانشجویان بخش عفونی و داخلی مشهود است، افزود:

با توجه به اینکه همه موظفیم در خدمت کادر درمان باشیم، دانشجویانی که در قسمت‌های مختلف مشغول فعالیت بودند به کمک بخش عفونی و داخلی با گذراندن آموزش‌های لازم رفتند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان با بیان اینکه بدلیل همه‌گیر شدن ویروس کرنا آموزش‌ها به سمت آموزش مجازی رفته است اضافه کرد.

زیرساخت‌های لازم جهت آموزش‌های مجازی از قبل فراهم شده بود و به همین دلیل در این زمینه مشکلی نداریم.

همچنین با توجه به این موضوع فرصتی به وجود آمده تا بتوانیم خود را در زمینه آموزش مجازی محک جدی بزنیم و زیر ساخت‌های خود را به چالش بکشیم.

سلامت مردم و معیشت آنها در این روزها دو موضوعی هستند که در مقابل هم قرار دارند وشرایط قشر آسیب‌پذیر در کسب و کار در شرایط مطلوبی نمی‌باشد.

شیوع بیماری کرونا، و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها در نتیجه‌ی آن چه تاثیری بر تحصیل شما گذاشته است؟ دیدگاه خود را در اینباره برای ما بنویسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.