خرید تلفنی کتاب دانشگاهی در تهران

کتاب به عنوان مهم‌ترین ابزار در فرایند یادگیری در تمامی مقاطع تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل گسترده بودن منابع کتاب دانشگاهی، راه‌های زیادی برای خرید و دسترسی به این نوع کتاب‌ها وجود دارد تا دانشجویان با صرف وقت کمتر بتوانند به اهداف خود برسند. خرید تلفنی کتاب دانشگاهی و همچنین خرید آنلاین کتاب دانشگاهی، جزء روش‌های خوبی است که موجب صرفه جویی در وقت می‌شود. در راستای توضیح نحوه ثبت سفارش خرید کتاب‌های دانشجویی و استفاده بهتر از تکنولوژی‌های روز، در ادامه همراه ما باشید.

آشنایی با برخی از رشته‌های دانشگاهی

در حال حاضر رشته‌های بسیار زیادی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود که بر اساس دسته بندی‌های مختلف، کتاب‌های هر رشته ارائه می‌گردد. از آنجا که هر رشته تحصیلی دارای چندین گروه و زیرگروه است، معمولاً ناشران و نویسندگان زیادی در این حوزه کتاب‌های تخصصی را ارائه کرده‌اند.

هر دانشجو باید با توجه به نیاز خود و مشخص کردن کتاب‎های مد نظر اساتید، اقدام به خرید کتاب مناسب کند.

در این بخش به معرفی برخی از پرمخاطب‌ترین رشته‌های دانشگاهی برای آشنایی بیشتر می‌پردازیم:

 • رشته‌های فنی و مهندسی
 • رشته‌های علوم اجتماعی و رفتاری
 • رشته‌های حقوق و علوم سیاسی
 • رشته‌های ادبیات و علوم انسانی
 • رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی
 • رشته‌های الهیات و معارف اسلامی
 • رشته‌های گروه هنر

هر کدام از این رشته‌هایی که در اینجا ذکر شد، دارای چندین گروه و زیرگروه هستند که برای آنها باید کتاب‌های تخصصی خود را تهیه کرد.

بررسی شیوه‌های خرید کتاب دانشگاهی

کتاب‌های دانشگاهی دارای تنوع بسیار بالایی هستند؛ زیرا رشته های بسیار زیادی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شوند. اغلب دانشجویان در هنگام خرید کتاب‌های خود با ناشران و مولفان بسیار زیادی در مورد یک کتاب روبرو می‌گردند.

دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص کتاب‌های دانشگاهی به شکل آسان‌تر می‌توانید خریدهای خود را انجام دهید.

در تهران شیوه‌های خرید کتاب دانشگاهی بسیار متنوع است و هر دانشجو با توجه به شرایط خود بهترین راه حل را انتخاب می‌کند.

در اینجا به بررسی برخی از شیوه‌های خرید کتاب دانشگاهی مورد توجه دانشجویان اشاره می‌کنیم:

 • مراجعه حضوری به بازارهای عرضه و فروش کتاب
 • مراجعه به انتشاراتی‌ها و مراکز پخش معتبر به شکل مستقیم
 • خرید تلفنی کتاب دانشگاهی از مراکز معتبر
 • خرید آنلاین کتاب‌های دانشگاهی از سایت‌های متخصص در این حوزه

توجه داشته باشید که مراجعه حضوری به بازارهای عرضه و فروش به دلیل گسترده بودن این بازارها به آسانی میسر نیست و باید زمان زیادی را صرف گشتن و خرید کتاب نمایید. در ادامه در مورد راه‌های خرید کتاب به شکل آسان‌تر توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

خرید تلفنی کتاب دانشگاهی

چرا خرید تلفنی کتاب دانشگاهی در تهران مورد توجه است؟

در تهران مراکز عرضه و فروش کتاب بسیار گسترده هستند، امکان دسترسی و خرید برای این محصول به راحتی وجود دارد.

برای هر کتابی که مورد نیاز دانشجو است، با گشت و گذار در بازارهای شلوغ عرضه و فروش، امکان دسترسی و خرید آن فراهم می‌گردد.

اما در حال حاضر بسیاری از مراکز معتبر عرضه کتاب، اقدام به ارائه خدمات مختلفی مانند فروش به صورت تلفنی کرده‌اند.

استفاده از روش‌های نوین برای خرید، به جای رفتن حضوری به مغازه‌ها مورد استقبال و توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

از آنجایی که خرید تلفنی کتاب دانشگاهی در تهران مورد توجه بسیاری از دانشجویان می‌باشد، درحال حاضر فروشگاه‌ها و سایت‌های معتبر اقدام به ارائه کلیه کتاب‌های خود به این شیوه کرده‌اند.

برای این که پاسخ مناسب به این سوال بدهیم، به معرفی برخی از مزایای خرید تلفنی در تهران می‌پردازیم:

حذف ترافیک درون شهری برای خرید

با خریدهای تلفنی رفت و آمد درون شهر کاهش پیدا کرده، در نتیجه ترافیک درون شهری هم کم می‌شود، در صورتی‌ که این شیوه‌های خرید، مورد توجه همه افراد قرار بگیرد، تاثیرات چشمگیری در کاهش ترافیک و آلودگی هوا دارد.

یک راه موثر برای صرفه جویی در زمان

در حال حاضر برای همه افراد و به خصوص دانشجویان زمان ارزش زیادی دارد که برای استفاده بهتر از آن بسیاری از خریدها به صورت آنلاین و تلفنی انجام می‌شود. خرید تلفنی کتاب دانشگاهی دیگر نیاز به صرف وقت و گشت و گذار در بازارهای حضوری نیست و با صرف چند دقیقه وقت می‌توان کار چندین ساعت بازارهای حضوری را انجام داد.

دریافت راهنمایی و مشاوره از کارشناسان فروش

گاهی اوقات به دنبال یک کتاب خاص هستید و اسم آن را به درستی نمی‌دانید و یا اینکه انتشاراتی‌های معتبر را به خوبی نمی شناسید، با تماس تلفنی با مراکز معتبر می‌توانید در این زمینه، اطلاعات درستی به دست آورده و در صورت نیاز خریداری کنید.

حفظ سلامتی در شرایط پرخطر کرونایی 

در شرایط حال جامعه که تردد نکردن در فضای شلوغ و بازارها می‌تواند کمک زیادی به کم شدن شیوع بیماری کند، بهترین گزینه خرید تلفنی کتاب در تهران است. پس با انتخاب مراکز عرضه معتبر می‌توانید تمامی کتاب‌های مورد نظر خود را به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

دلایل خرید آنلاین کتاب دانشگاهی از مجموعه یونیکتاب 

 در حال حاضر با تغییر سبک زندگی مردم بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای مراجعات حضوری خریدهای خود را به شکل‌های دیگری انجام دهند که انتخاب شیوه‌های تلفنی و آنلاین مورد توجه قرار گرفته است.

از آنجایی که قشر زیادی از افراد جامعه و به خصوص تهران را دانشجویان تشکیل می‌دهند و این افراد نیاز تخصصی به تهیه کتاب دارند، باید به دنبال راه‌های مختلف برای برطرف کردن نیاز خود باشند، تا در بین تنوع بالای کتاب‌های دانشگاهی بدون سردرگمی مناسب‌ترین آنها را تهیه نمایند.

یونیکتاب در عرصه فروش کتاب‌های دانشگاهی تلاش دارد، تا تمامی نیاز دانشجویان را برطرف کرده و با ارائه خدمات مختلف امکان خرید کتاب در هر ساعت از شبانه روز را فراهم آورده است.

فقط با یک بار خرید آنلاین کتاب از این مجموعه یک تجربه بسیار مناسب به دست آورده و متوجه صرفه جویی زیاد در وقت و زمان خود می‌شوید و البته تاثیر زیادی هم در کاهش هزینه‌ها دارد.

برای مشاهده کتاب دانشگاهی کافیست روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید تا به صفحه فروش کتب دانشگاهی هدایت شوید. همچنین میتوانید نام کتاب مدنظر خود را در باکس جستجوی بالای سایت، جستجو نمایید.

به طور کلی باید گفت که خرید آنلاین کتاب‌های دانشجویی از یونیکتاب، مزایای بسیار زیادی برای خریداران و دانشجویان به دنبال دارد که به بررسی برخی از این مزایا می‌پردازیم:

 • امکان سرچ ساده در سایت‌های آنلاین بر اساس نام ناشر، نام کتاب و یا مولف آن
 • امکان سرچ کردن موضوعی و پیدا کردن کتاب‌های مناسب در صورت نداشتن اطلاعات کافی
 • دسترسی به تنوع کتاب‌های ناشران مختلف با توجه به موضوع‌های مدنظر
 • شرایط خرید آنلاین در کمترین زمان ممکن با توجه به رابط کاربری سایت این مجموعه
 • امکان پرداخت آنلاین از درگاه‌های معتبر بدون نگرانی از هرگونه مشکل بانکی
 • امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز، بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • ارسال کتاب‌های خریداری شده در کمترین روز کاری به آدرس مشخص شده 


خرید کتاب اینترنتی و تلفنی از یونیکتاب

یونیکتاب مرجعی برای ارایه‌ی صدها کتاب در حوزه‌های مختلف است. شما عزیزان می‌توانید برای خرید کتاب دانشگاهی، خرید کتاب کودک و نوجوان، خرید کتاب درسی، خرید کتاب کمک درسی و سایر حوزه‌ها در یونیکتاب به جستجوی کتاب‌های مورد نظر خود بپردازید و آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.