کدتخفیف 20 درصدی ویژه کتاب‌های کمک درسیketab
پشتیبانی آنلاین
کمک درسی

امروزه در بین تمامی دانش آموزان رایج شده که از کتاب‌هایی کمک می‌گیرند که خارج از کتاب‌های درسی است که آموزش و پرورش آن‌ها را توزیع می‌کند. وجود این کتاب‌ها اگر با رعایت استاندارد به چاپ رسیده باشد می‌تواند برای دانش آموزان بسیار مفید باشد. چون دانش آموزان در بعضی مواقع در کلاس درسی چیزی را متوجه نمی‌شوند از کتاب کمک درسی استفاده می‌کنند.

ممکن است بعد از چندین بار خواندن کتاب‌های درسی متوجه سوال‌های مطرح شده در کتاب نشوید. در اینجا بهتر است از کتاب‌های کمک درسی استفاده کنید. استفاده از این کتاب‌ها یادگیری را برای دانش آموز راحت‌تر میکند. البته کتاب‌هایی که مورد تایید آموزش و پرورش می‌باشد برخلاف تصور عموم مردم مطالب خارج از کتاب‌های درسی ندارند. در این کتاب‌ها دانش آموز با توجه به شیوه‌های مختلف و تمرینات هدفمند شروع به حل تمرینات میکند. تنها تفاوت این کتاب‌ها با کتاب‌های درسی، تنوع و افزایش تمرینات برای یادگیری بهتر است.

کتاب‌های کمک آموزشی به دو دسته تقسیم میشود:
کتاب‌های آموزش و تمرین – کتاب‌های کار و تمرین

زمانی که دانش آموز در مدرسه و سر کلاس درس متوجه مطلبی نشده است از کتاب‌های آموزش و تمرین جهت یادگیری بیشتر و درک بهتر مطالب استفاده می‌کند و از طرفی از کتاب‌های کار و تمرین زمانی استفاده می‌شود که دانش آموز که دانش آموز درس را در سر کلاس یاد گرفته صرفا جهت تثبیت در ذهنش از این کتاب‌ها استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.