انتشارات پرتقال، محفلی است برای بازخوانی رویاهای کودکانه همه دوران، برای کودکان و نوجوانان امروز که قرار است جهان فردا را بیافرینند.

بدون رویا، زندگی بی معنا است؛ و  بدون کودکانه ها، رویا بال پروازی برای رسیدن به اوج آسمان باور نخواهد داشت.

انتشارات پرتقال، همنشین و همکلام کودکان و نوجوانان فارسی زبان شده تا با رنگ های شاد رنگین کمان، مسیر رشد و تجربه را از زبان نویسندگان سراسر دنیا، روایت کند.

مجموعه کتاب های کودک و نوجوان از انتشارات پرتقال، در طبقه بندی های موضوعی مختلف از جمله کتب درسی و کمک درسی، زبانی را برای هم نوایی بزرگسالان – مادران و پدران – با نوگلان باغ زندگی فراهم می آورد.

اینجا در انتشارات پرتقال، ما بیخیال دوران کودکی و رویاهای نوجوانی نشده ایم و هنوز با همان باورهای روشن و قوی، برای زیباتر شدن دنیا، دست در دست هم، مشغول ساختن قصر آرزوها هستیم!

انتشارات پرتقال، پنجره ای به دنیای کودک و نوجوان!

پیام ما به کودکان و نوجوانان عزیز این است که همواره رویاهای خود را به یاد داشته باشند؛ و بدانند و باور کنند که دنیا، همان جایی است که در خیالشان نقاشی می کنند و زندگی، همان می شود که باور دارند.

آنها اگر باور کنند که می توانند به آرزوهای خود، برسند و این حقیقت را درک کنند که هر فردی، خاص هست و وجود هر یک از مخلوقات خدا، برای قشنگ تر شدن این دنیا و حال خوب دیگر مخلوقات، ضروری است تلاش می کنند تا همیشه شاد بمانند و نیز شادی را به دنیا هدیه دهند.

انتشارات پرتقال

این است رویای ما در انتشارات پرتقال: جهانی به رنگ خیال پر از صلح و شادی…

انتشارات پرتقال، یار مادران و پدران است.

انتشارت پرتقال، به مادران مهربان و پدران سخاوتمند که می خواهند در مسیر اهداف فرزندانشان، با پذیرش جهان متفاوت آن ها، گام برداشته و کودک و نوجوان خود را همراهی کنند، می گوید برای دوستی با فرزند خود باید زبان آن ها را بیاموزید؛ و زبان فرزند شما، همان زبان شیرینی است که سال ها پیش، پشت اتفاقات خاکستری در مسیر بزرگ شدن و جدیت زندگی، جا گذاشته اید!

برگردید و کودک درون خود را بیابید، تا هم دوباره باورهای رنگارنگ خود را بازیابید و هم جهان را از پنجره فرزند خود، از نو، نگاه کنید.

برای مرور این جهان به زبان صلح و شادی، چه چیزی بهتر از مرور خاطرات در قاب داستان های آشنای کودکی، و چه کلامی آشناتر از ” یکی بود و یکی نبود” …؟!

تجربه زندگی به سبک رویا به زبان کتاب با حس و حال رنگین کمان!

انتشارات پرتقال، مجموعه ای است نوپا، مانند جوانه ای مشتاق برای رسیدن به یک بوستان خوش رنگ و شاد که در مسیر رشد و شکوفایی خود، در هر موضوع و عنوانی، مطابق با علاقه مندی ها و نیازهای متفاوت مخاطبین خود، که همان کودکان و نوجوانان ایرانی هستند، اقدام به نشر آثار مکتوب می نماید.

انتشارات پرتقال

مجموعه کتب انتشارات پرتقال با طبقه بندی متناسب با گروه های مختلف سنی، به صورت آنلاین، در دسترس قرار دارد و امکان خرید کتاب درسی و آموزشی و سایر کتاب ها از این مجموعه، از طریق اینترنت فراهم شده است تا با حذف هر گونه محدودیت، بدون سختی در هر زمان و مکانی، امکان خرید کتاب مورد نظر برای شما وجود داشته باشد.

زندگی با طعم پرتقالی!

قصه های قدیمی، داستان های درخشان و ممتاز جهان، اشعار کودکانه و ترانه های شاد برای بچه ها و … همه در میان محصولات انتشارات پرتقال طبقه بندی شده و به بانک کتاب یونیکتاب است.

اگر به دنیای اسرار آمیز علم و تخیل علاقه دارید، یا اگر عاشق قصه های فانتزی و پر رنگ و لعاب هستید، موضوع خود را در میان فهرست کتب انتشارات پرتقال سرچ کنید.

شاید هم دوست دارید رمان های مخصوص نوجوانان را برای پر کردن اوقات سرگرمی فرزند خود، تهیه کنید تا از الان، طعم شیرین خلوت همراه با کتاب خوانی و تجربه زندگی از نگاه دیگران را به او بچشانید!

 

انتشارات پرتقال یاد گرفته است که کودکی را همواره در جان و یاد خود زنده دارد و مهربان ترین یار را برای این هدف، انتخاب کرده و آن یار مهربان، کسی نیست جز کتاب.