کدتخفیف 20 درصدی ویژه کتاب‌های کمک درسیketab
پشتیبانی آنلاین

قوانین خرید از یونیک کتاب

بازدیدکننده های عزیز حتما قبل از خرید این برگه رو کامل مطالعه کنید.

1) تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط یونیک کتاب پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.
2) کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می گردد و یونیک کتاب به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.
3) کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت یونیک کتاب دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.
4) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه بسته های پستی بیمه هستند پس از ارسال یونیک کتاب کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد .
5) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان یونیک کتاب استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.
6) تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت 18 همان روز و بعد از ساعت 18 روز کاری بعد ارسال می شود.
7) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران یونیک کتاب را در جریان بگذارید.
8) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .
9) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض می باشد که هزینه بازگشت را یونیک کتاب تقبل می کند، اما بعد از 7 روز هزینه برگشت و ارسال در صورت امکان تعویض برای یونیک کتاب با مشتری می باشد.
10) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 3 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت 10 قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)
11) به دلیل نوسان قیمت کاغذ ممکن است کتاب که شما خریداری میکنید کمی گرانتر از قیمت سایت باشد که با هماهنگی مشتری از ناشر تهیه خواهد شد
12)  خرید از سایت یونیک کتاب به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.