نحوه خرید کتاب درسی تک جلدی و پک به صورت آزاد

اگر به دنبال روشی برای خرید کتاب درسی به صورت آزاد هستید، در این مقاله همراه ما باشید. یونی کتاب عرضه کننده کتاب های درسی و کمک درسی به صورت اینترنتی است که با داشتن نماد اعتماد الکترونیک، درگاه امن بانکی و شیوه ارسال سریع و رایگان کتاب مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است.

بررسی روش‌های مختلف خرید کتاب‌های درسی به صورت آزاد

معمولاً در پایان هر سال تحصیلی، والدین و دانش‌آموزان باید برای تهیه کتاب‌های سال تحصیلی جدید، اقدام به ثبت نام در از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com نسبت به ثبت سفارش فردی اقدام نمایند.

از آنجا که ثبت نام در این سامانه باید مطابق مقررات و زمان بندی خاصی صورت می‌گیرد، ممکن است که برخی از افراد موفق به ثبت نام در تایم زمانی مشخص شده نشوند.

در حال حاضر نحوه خرید کتاب درسی به غیر از سامانه مشخص شده توسط آموزش و پرورش به شیوه‌های دیگری نیز امکان ‌پذیر می‌باشد. در اینجا به معرفی برخی از روش‌های خرید کتاب درسی می‌پردازیم:

مراجعه به کتاب فروشی‌های معتبر در سطح شهر

برخی از کتاب فروشی‌های معتبر، کتاب‌های درسی مقاطع مختلف را ارائه می‌دهند، تا دسترسی به این کتاب‌ها برای همه افراد امکان پذیر باشد.

خرید به صورت آزاد از طریق سامانه‌های مختلف

استفاده از سامانه‌های مختلف و ثبت نام به صورت اینترنتی و سفارش کتاب درسی تحصیلی پایه مورد نظر به راحتی امکان پذیر می‌باشد و با دادن آدرس، کتاب‌ها در محل مشخص شده تحویل می گردد.

بیشتر بخوانید:  آموزش انواع روش های تست زنی به صورت رایگان

شما عزیزان می‌توانید از طریق وب سایت www.uniketab.com با مراجعه به صفحه‌ی مربوط که کتب درسی که در ادامه لینک آن درج شده است، کتب درسی خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید تک جلدی کتاب درسی چگونه انجام می‌شود؟

معمولا خرید تک جلدی کتاب درسی پس از اتمام ثبت نام کتاب‌های درسی صورت می‌گیرد و با مراجعه به سایت و سامانه مخصوص می‌توان اقدام به ثبت نام کرد.

نکته مهم، این که معمولاً هزینه تهیه کتاب درسی به صورت تک جلدی به نسبت کتاب‌های پک بیشتر است و افراد به دنبال یافتن روش‌های دیگری برای خرید این کتاب‌ها می‌باشند.

در حال حاضر امکان خرید کتاب دانشگاهی، درسی و کمک درسی به صورت تکی و یا پک در یونیکتاب وجود دارد. یونیکتاب یک منبع جامع و مطمئن برای خرید کتاب به صورت اینترنتی است.

چرا خرید اینترنتی کتب درسی

در حال حاضر با گسترش فضای مجازی و همچنین دسترسی همه افراد به اینترنت بسیاری از خریدها به صورت آنلاین انجام می‌شود.

خرید اینترنتی کتب درسی نیز در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و به همین سبب، سایت‌های آنلاین زیادی در این حوزه اقدام به فعالیت کرده‌اند.

اگر به صورت آزاد تمایل به تهیه کتب درسی دارید، انتخاب سایت‌های اینترنتی و سفارش آنلاین کتاب می‌تواند بهترین راهکار برای تهیه این کتاب‌ها، بدون هیچ گونه درد سر باشد.

چرا خرید اینترنتی کتب درسی مورد توجه است؟

برای این که پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم، باید بگوییم که به طور کلی خرید اینترنتی کتب درسی مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد که خریداران به جای مراجعه حضوری به بازارها، ترجیح می‌دهند خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

بیشتر بخوانید:  مطالعه توسعه فرهنگی (1)

برخی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی کتاب‌های درسی عبارتند از:

 • امکان خرید کتاب درسی به صورت پک و همچنین به صورت تک 
 • امکان ثبت سفارش کتاب‌های درسی در هر زمان مطابق نیاز
 • امکان دسترسی به کتاب‌های تمامی مقاطع تحصیلی
 • ارائه کتاب‌های درسی چاپ جدید
 • امکان ارسال کتاب‌های خریداری شده به آدرس‌های مورد نظر
 • بسته بندی کتاب‌ها به صورت کاملا ایمن برای جلوگیری از هرگونه آسیب

ذکر این نکته لازم است که در خرید اینترنتی کتاب درسی، دیگر نیاز به گذشتن مدت زمان برای پایان یافتن خرید کتاب‌ها به صورت پک نیست و مطابق نیاز خود می‌توانید کتاب‌های تک درس را نیز ثبت سفارش کنید.

داشتن چنین ویژگی موجب شده تا بیشتر افراد تمایل به خرید کتاب بدین صورت را پیدا کنند.

زیرا ممکن است در برخی از مواقع به دلیل اتفاق های مختلف کتاب‌های درسی خراب، پاره و یا مشکلاتی برایشان به وجود بیاید و لازم باشد که در طی سال تحصیلی کتاب های مورد نظر به صورت تک درس تهیه شوند.

در چنین شرایطی اولین گزینه‌ای که مورد توجه قرار می‌گیرد انتخاب سایت‌های آنلاین معتبر و خرید اینترنتی کتاب درسی می‌باشد.

نحوه خرید کتاب درسی تک جلدی و پک

نحوه خرید کتاب درسی در یونیکتاب

در حال حاضر بسیاری از فروشگاه‌ها و سایت‌های معتبر در حوزه ارائه کتاب‌های درسی در حال فعالیت هستند که این کتاب یکی از بهترین‌ها در این عرصه محسوب می‌شود.

چرا باید کتاب‌های درسی را از این مجموعه تهیه کنید؟

اگر برای شما هم این سوال به وجود آمده، باید بگویم که شرایط خاصی در یونیکتاب وجود دارد که تمامی آنها به نفع خریدار است مانند:

 • داشتن آرشیو کامل از تمامی کتاب‌های تحصیلی در مقاطع مختلف
 • مهیا کردن شیوه‌های به روز برای سفارش آسان کتاب، تنها با چند کلیک ساده
 • امکان پشتیبانی کاملا حرفه ای در هنگام خرید و پس از آن
 • امکان ارسال کتاب‌های خریداری شده به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان
 • داشتن مجوزهای تابع مقررات جمهوری اسلامی ایران
بیشتر بخوانید:  تغییر استانداردهای آموزشی

نکته مهم، این سایت با داشتن تجربه کاربری بسیار ساده و آسان امکان ثبت سفارش و خرید را به راحتی برای همه کاربران فراهم کرده است.

در اینجا قصد داریم تا به نحوه خرید کتاب درسی در یونیکتاب اشاره کنیم، تا همه افراد بتوانند با توجه به نیاز خود این کتاب‌ها را به صورت پک و یا بصورت تک جلدی تهیه نمایند.

نحوه خرید کتاب درسی طی مراحل مختلف به این صورت است که:

 • مراجعه به بخش فروش کتب درسی (در انتهای صفحه لینک این بخش قرار گرفته است)
 • مشخص کردن کتاب‌های درسی به صورت پک کامل و یا به صورت تک درس
 • انتقال محصولات انتخاب شده به سبد خرید
 • درج آدرس و موارد خواسته شده توسط کاربر
 • پرداخت وجه مورد نظر از طریق درگاه‌های امن بانکی
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری
امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.